Poznańska 20, Łódź

Remont zabytkowej kamienicy

01

Dlaczego małe mieszkania?

Oferujemy do wynajmu małe mieszkania, gdyż lokale takie gwarantują najwyższą kwotę zwrotu z inwestycji.

02

Wysoki standard wykończenia

Standard nieruchomości, jak i standard wykończenia lokali zapewni inwestorom zarówno krótki okres na znalezienie najemców jak i wysoką kwotę z tytułu najmu.

03

Zostań właścicielem już od 98 tyś zł.

Ceny oferowanych przez nas mieszkań rozpoczynają się już od kwoty 98 tys. zł, co w wielu miejscowościach jest równowartością dwóch miejsc postojowych.

Udana inwestycja

Jeśli ciężko pracujesz, masz prawo oczekiwać, że Twoje pieniądze będą pracować równie intensywnie. Proponowane obecnie inwestycje charakteryzują się niską stopą zwrotu na poziomie 2%-3%.

Również rynek nieruchomości oferuje zazwyczaj niskie stopy zwrotu, gdyż przy wysokich cenach nabycia i remontu w większości dużych miast stopa zwrotu z najmu oscyluje na poziomie 3-4%.

Jakie warunki powinna spełniać dobra inwestycja?

Dawać dobre przepływy pieniężne

Stwarzać szansę na wzrost wartości nabytego majątku

Umożliwiać szybkie jej zbycie na rynku

Ponzańska 20-futuredevelopmen
Kamienica-Poznańska-Wnętrze-FutureDevelopment

O inwestycji i o nas

Inwestycje na rynku nieruchomości prowadzimy od 7 lat.

Początkowo były to inwestycje w pojedyncze mieszkania na wynajem, później tzw. flipy.

Inwestor kupując mieszkanie w naszej kamienicy ma od początku pewność stałych zarobków. Po skończonym remoncie mieszkań zawierana jest umowa podnajmu mieszkania na 5 lat ze stałym czynszem dla właściciela. Bez ryzyka pustostanów i oczekiwania na najemcę.

Jak to się zaczęło?

Inwestor w zależności od mieszkania może liczyć na stałą rentowność około 7-8% z zainwestowanych środków. Oprócz zakupu kawalerki inwestor pokrywa koszt remontu 36 – 40 tys. zł – w zależności od wielkości mieszkania, oraz koszty nadzoru inwestorskiego wraz z projektem i wizualizacją mieszkania (10 tys. zł).

Finalizacja projektu

Unikalny projekt polegający na remoncie ponad 100-letniej kamienicy oraz przywróceniu jej funkcjonalności i dawnej świetności. Dodatkowo projekt zakłada wyremontowanie i wyposażenie istniejących mieszkań pod wynajem. Kolejnym etapem jest wynajęcie mieszkań od właścicieli na okres 5 lat i tym samym przejęcie ryzyka wynajmu, tak, aby inwestorzy mieli pewny przepływ miesięczny.

Właśnie to stanowi o wyjątkowości tego konceptu.

Termin zakończenia prac remontowych kamienicy: maj 2021